logokmmale

Firma K&M została założona w 1988 roku przez Kazimierza Leoniec. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż urządzeń wspomagających zabiegi kosmetyczne. Przez przeszło 25 lat naszej aktywności na rynku osiągnęliśmy pozycje jednego z najbardziej znaczących importerów urządzeń kosmetyczno-medycznych. Obecnie nasza Firma prowadzi z powodzeniem interesy na rynkach Ameryki, Korei, Japonii, Chin oraz Unii Europejskiej. Nieustannie prowadzimy również negocjacje na terenach innych państw. Długoletni staż i doświadczenie pozwalają nam stale dostosowywać naszą ofertę do bieżących potrzeb klienta.

Nasi inżynierowie nieustanie opracowują i ulepszają nowe technologie. Dzięki temu kolejne modele urządzeń dostarczanych do naszych klientów charakteryzują się innowacyjnością, skutecznością oraz przede wszystkim najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Jako pierwsi wprowadziliśmy w 2007 roku na polski rynek urządzenie wykorzystujące fale radiowe(RF). FOCUS RF+ jest najbardziej efektywnym urządzeniem wykorzystującym falę radiową do pielęgnacji twarzy oraz modelowania sylwetki.

Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania trzeciej, unowocześnionej generacji tego urządzenia. Wykwalifikowana kadra technologów i nieustanny kontakt z zagranicznymi producentami pozwoliły nam opracowywać urządzenia charakteryzujące się najwyższą jakością i skutecznością oraz bezpieczeństwem.

 

W swojej ofercie od lat mamy również inne urządzenia kosmetyczne o wysokiej skuteczności. Posiadamy jeden z najlepszych w Polsce serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, z którego korzysta wiele zewnętrznych firm. Dbając o wysoką skuteczność zabiegów posiadamy w swojej ofercie kosmetyki zarówno do ciała jak i do twarzy które znacząco podnoszą efektywność urządzeń. Własnością Firmy K&M jest również znana i renomowana marka kosmetyków Bl'ane dedykowanych do wrażliwej skóry pod oczami. Marka została wyróżniona wieloma nagrodami w kraju i na świecie. Jedną z najbardziej prestiżowych jest otrzymana w 2013 roku statuetka Qultowy Kosmetyk.

 

 

Copyright © 2011 Firma K&M. All rights reserved.

Realizacja: 3motion Agencja reklamowa  Wrocław

Salon Urody&SPA Royal Vital Warszawa

Urządzenia FOCUS RF